Góra strony

Apple Pay w Naszym Banku

Płać iPhonem – wygodniej, szybciej i bezpieczniej!

Płacąc za pomocą Apple Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej Naszego Banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela, bo wystarczy, że masz ze sobą swojego iPhone’a.


Możesz płacić również innymi urządzeniami Apple: np. Apple Watch, iPad, MacBook.


Płacenie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień. Dane Twojej karty pozostają bezpieczne, ponieważ nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji. Płacenie w sklepach, aplikacjach mobilnych (czyli popularnych „apkach”) i Internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.


Dlaczego warto?

 • Łatwa aktywacja i szybkie potwierdzanie transakcji
 • Wygoda płacenia za zakupy – iPhone, Apple Watch, iPad i Mac
 • Bezpieczne zakupy: pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom
 • Płatności zbliżeniowe w sklepach i online

Bezpieczeństwo

Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom. Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkich zakupów dokonujesz całkowicie poufnie.


Jak dodać kartę płatniczą do iPhone’a?

Dodanie karty płatniczej do usługi Apple Pay jest proste.

Poniżej podpowiadamy, jak to zrobić.


Jak dodać kartę płatniczą do Apple Watch?

 1. Otwórz aplikację Apple Watch w iPhonie
 2. Otwórz sekcję „Wallet i Apple Pay”, a następnie wybierz opcję „Dodaj kartę kredytową/debetową”
 3. Wprowadź kod zabezpieczający swojej karty, aby dodać kartę kredytową lub debetową powiązaną z Twoim kontem iTunes. Albo wybierz opcję „Dodaj inną kartę” i zeskanuj dane karty za pomocą aparatu iPhone’a

Jak dodać kartę płatniczą do iPada?

 1. Przejdź do Ustawień
 2. Otwórz sekcję „Wallet i Apple Pay”, a następnie wybierz opcję „Dodaj kartę kredytową/debetową”
 3. Wprowadź kod zabezpieczający swojej karty, aby dodać kartę kredytową lub debetową powiązaną z Twoim kontem iTunes. Albo wybierz opcję „Dodaj inną kartę” i zeskanuj dane karty za pomocą aparatu iPada

Jak dodać kartę płatniczą do MacBooka Pro z czytnikiem Touch ID?

 1. Otwórz Preferencje systemowe
 2. Otwórz sekcję „Wallet i Apple Pay”, a następnie wybierz opcję „Dodaj kartę”
 3. Wprowadź kod zabezpieczający swojej karty, aby dodać kartę kredytową lub debetową powiązaną z Twoim kontem iTunes. Albo wybierz opcję „Dodaj inną kartę” i zeskanuj dane karty za pomocą kamery MacBooka Pro

Jak płacić Apple Pay w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych?

Apple Pay to bezpieczniejszy i szybszy sposób płacenia w sklepach za pomocą iPhone’a i Apple Watch. Będąc przy kasie, możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień.

Aby zapłacić przy użyciu Face ID, kliknij dwukrotnie boczny przycisk, spójrz na ekran, a następnie zbliż iPhone’a do czytnika. Jeśli chcesz zapłacić przy użyciu Touch ID, zbliż iPhone’a do czytnika, trzymając palec na czujniku Touch ID.

Płacąc zegarkiem Apple Watch, kliknij dwukrotnie boczny przycisk i zbliż Apple Watch do czytnika.

Jak płacić Apple Pay w sklepach internetowych i apkach?

Apple Pay to prostsza i szybsza metoda płacenia w aplikacjach i Internecie, która nie wymaga zakładania kont ani wypełniania długich formularzy. Aby za pomocą iPhone’a lub iPada zapłacić w aplikacji lub witrynie internetowej otwartej w Safari, wybierz Apple Pay na etapie finalizowania transakcji i dokonaj płatności, korzystając z Face ID lub Touch ID.

Aby zapłacić w witrynie internetowej otwartej w Safari na Macu, wybierz Apple Pay i dokonaj płatności, korzystając z iPhone’a lub zegarka Apple Watch. Na MacBooku Pro możesz płacić, używając Touch ID na pasku Touch Bar.


Gdzie można płacić Apple Pay?


Apple Pay działa wszędzie tam, gdzie widnieją poniższe symbole:

Kliknij tutaj, aby sprawdzić listę urządzeń zgodnych z Apple Pay!

Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy KRS, KRS: 0000146108 NIP: 574-000-67-17, Regon: 000496610

Kod BIC (SWIFT): POLUPLPR
2023 © Bank Spółdzielczy w Krzepicach